INTEL Intel S5000VSASCSIR Server Board - Intel 5000V - Socket J - 1333MHz, 1066MHz, 667MHz FSB - 16GB - DDR2 SDRAM - DDR2-533/PC2-4200, DDR2-667/PC2-5300
Intel S5000VSASCSIR Server Board - Intel 5000V - Socket J - 1333MHz, 1066MHz, 667MHz FSB - 16GB - DDR2 SDRAM - DDR2-533/PC2-4200, DDR2-667/PC2-5300
Want to buy the Intel S5000VSASCSIR Server Board - Intel 5000V - Socket J - 1333MHz, 1066MHz, 667MHz FSB - 16GB - DDR2 SDRAM - DDR2-533/PC2-4200, DDR2-667/PC2-5300?