INTEL Intel S5000VSA Server Board - Intel 5000V - Socket J - 1333MHz, 1066MHz, 667MHz FSB - 16GB - DDR2 SDRAM - DDR2-667/PC2-5300, DDR2-533/PC2-4200 - SSI EEB 3.6
Intel S5000VSA Server Board - Intel 5000V - Socket J - 1333MHz, 1066MHz, 667MHz FSB - 16GB - DDR2 SDRAM - DDR2-667/PC2-5300, DDR2-533/PC2-4200 - SSI EEB 3.6
Do you need the Intel S5000VSA Server Board - Intel 5000V - Socket J - 1333MHz, 1066MHz, 667MHz FSB - 16GB - DDR2 SDRAM - DDR2-667/PC2-5300, DDR2-533/PC2-4200 - SSI EEB 3.6?
Looking for more Computers XEON Dual Processor Motherboards products? Try the Intel S5000VSA4DIMMR Server Board - Intel 5000V - Socket J - 1333MHz, 1066MHz, 667MHz FSB - 8GB - DDR2 SDRAM - DDR2-533/PC2-4200, DDR2-667/PC2-5300 from INTEL. Another product to consider is the INTEL Intel S5000VSASATAR Server Board - Intel 5000V - Socket J - 1333MHz, 1066MHz, 667MHz FSB - 16GB - DDR2 SDRAM - DDR2-667/PC2-5300, DDR2-533/PC2-4200.